Keresés

Keresendő szöveg:

Találatok száma: 40

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: a világ idei legjobb U20-as hétpróba-eredményét érte el Kriszt Saci
    2024-04-29 10:11:45
    A gödöllői egyetemi klub versenyzője az olaszországi Brescia városában 5.722 ponttal a 11. lett a rangos nemzetközi mezőnyben
  2. Kiemelt vidéki sportszervezet lett a MATE-Gödöllői EAC
    2024-04-03 10:52:24
    A kormányhatározat alapján a nyolc szakosztályt működtető helyi egyetemi klub a harmadik kategóriába sorolt szervezeteknek járó támogatást élvezi
  3. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  4. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  5. Díjazták a 2022-es év legjobb gödöllői sportolóit és sportvezetőit
    2023-05-25 18:21:55
    Nem kérdés, az egyetemi klub nemzetközi szintű eredményeket is produkáló szakosztályai viszik a prímet a városi sportéletben
  6. Toborzót hirdetett gyerekeknek a sportok királynője gödöllői közössége
    2021-08-05 10:11:10
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig várja a 2007-2013-as születésű, gyors, ügyes és erős alkatú fiatalok jelentkezését
  7. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  8. Jó hírekkel szolgált a Gödöllői EAC elnöke a gyász árnyékában
    2021-03-07 17:15:12
    Az ország második atlétikai akadémiáját működtetheti az egyetemi klub, amely új létesítményeket is építtethet
  9. Élen jártak az éremszerzésben a gödöllői mezeifutó atlétapalánták
    2020-11-16 10:38:54
    November közepén a mátyásföldi repülőtéren adtak számot tudásukról az egyetemi klub U11-es és U13-as korú tehetségei
  10. Legyél a sportok királynője csapatának tagja a Gödöllői EAC színeiben!
    2020-09-08 16:21:55
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2006-2011-es születésű fiataloknak
  11. Bánovics József egyéni csúccsal nyerte a junior Magyar Ligát rúdugrásban
    2020-08-31 11:30:24
    A Gödöllői EAC fiatal atlétái összesen hat éremmel gazdagították az egyetemi klub dicsőséglistáját a fővárosi viadalon
  12. Két SZIE-hallgató tért haza aranyéremmel az atlétika MEFOB-ról
    2020-08-28 14:42:08
    Az egyetemi klub versenyzői remekül helytálltak Székesfehérváron, a pontversenyben a 6. helyet csípték el
  13. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  14. Gödöllői legények alkotják az ország legjobb tízpróba-csapatát
    2020-07-27 10:19:32
    Újabb egyéni csúcsokkal hívták fel magukra a figyelmet az egyetemi klub versenyzői a felkészülési viadalokon
  15. Csak jövő nyáron tarthat célra Tokióban a gödöllői sportlövő tehetség
    2020-05-17 10:00:54
    Mészáros Eszter, a helyi egyetemi klub versenyzője már tavaly tavasszal megszerezte az olimpián való indulás jogát
  16. Többet dolgozunk a veszélyhelyzetben, mint a normál időszakban
    2020-04-15 10:00:52
    Az olimpiai kvótás sportolókat soraiban tudó gödöllői egyetemi klub elnöke, dr. Kriszt Balázs is átesett a koronavírus-teszten
  17. Értékes GEAC-helyezések a nemesvámosi mezőn
    2019-10-28 08:09:02
    A gödöllői egyetemi klub versenyzői biztató eredményeket értek el a ligasorozat második állomásán, a balácai villagazdaság területén
  18. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  19. Érmes GEAC-os gyereksikerek a gödöllői rendezésű Sport XXI-en
    2019-09-30 10:06:02
    Az egyetemi klub fiataljai korosztályonként két-két csapattal vágott neki a regionális megmérettetésnek
  20. Ügyes gyerekeket vár a sportok királynője csapatába a Gödöllői EAC
    2019-08-30 15:15:16
  21. Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn
    2019-08-26 10:13:38
    Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak
  22. Bíztató eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2019-06-24 08:32:46
    Két nap leforgása alatt három versenyen is számot adtak felkészültségükről a helyi egyetemi klub sportolói
  23. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  24. Meglepte a testületi döntés az egyetemi klub elnökét
    2019-06-06 10:03:22
    Kriszt Balázs elismerte, tévedett, amikor azt gondolta, hogy a mérhető eredmények számítanak, nem pedig az érzelmek és a kapcsolatok
  25. Gödöllői váltó-sikerek a zalai dombok között
    2019-06-03 16:35:38
    Hat érmet szereztek a helyi egyetemi klub atlétái június első vasárnapján, minden színű medáliából kettő-kettőt
  26. Páratlan Gödöllői EAC siker többpróbában
    2018-02-12 10:24:54
    Az egyetemi klub versenyzői kisajátították maguknak a dobogó mindhárom fokát a BOK-csarnokban
  27. Gödöllői atléták sikeres fedettpályás idénynyitója
    2018-01-21 19:14:08
    Január harmadik szombatján a fővárosi BOK-csarnokban rendezték meg a Budapest Bajnokságot
  28. Tizenhat GEAC-érem adott alapot a hangos énekszónak
    2017-05-30 08:38:21
    Debrecenben jártak az egyetemi klub gyermekatlétái, aki 4 arany-, 8 ezüst- és 8 bronzmedáliát gyűjtöttek a „kis ob-n”
  29. Dortmundban is letették a névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2017-03-13 17:32:17
    A budapesti válogatottat segítették a helyi egyetemi klub tehetségei, akik közül Kriszt Sarolta volt a legeredményesebb